Makijaż permanentny

Usta, Brwi i Powieki

Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny jest to zabieg polegający na wprowadzeniu barwnika w odpowiednie warstwy skóry przy pomocy sterylnej, jednorazowej igły oraz dedykowanego urządzenia do makijażu permanentnego.
Profesjonalny makijaż permanentny to nie tylko zabieg podkreślający walory kobiecej urody ale również doskonałe rozwiązanie na wszelkie niedoskonałości: asymetrie, blizny czy nierównomierny koloryt ust.
W moim gabinecie oferuję makijaż permanentny brwi metodą Powder Ombre Brows, makijaż permanentny ust oraz kreski permanentne w dwóch wariantach: kreska typu Eyeliner oraz kreska zagęszczająca linię górnych rzęs.

W 6 krokach

Przebieg Zabiegu

1 Kwalifikacja do Zabiegu

Kwalifikacja do Zabiegu

Przed zapisaniem się na zabieg należy zapoznać się i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Otrzymasz ode mnie informator, w którym opisane są wszystkie ważne informacje dotyczące makijażu permanentnego.

2 Dokumentacja

Dokumentacja

W dniu zabiegu poproszę Cię o wypełnienie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia zabiegu.

3 Konsultacja

Konsultacja

Następnie przeprowadzam konsultację co do Twoich oczekiwań i wykonuję rysunek wstępny zgodny z Twoją naturalną urodą.

4 Zabieg

Zabieg

Po zaakceptowaniu rysunku rozpoczyna się zabieg, podczas którego pod skórę wprowadzany jest specjalnie do tego przeznaczony barwnik. Do zabiegu używane są wyłącznie wysokiej jakości produkty a igły są sterylne i jednorazowe.

5 Zalecenia Pielęgnacyjne

Zalecenia Pielęgnacyjne

Po zakończonym zabiegu otrzymujesz ode mnie zalecenia pięlęgnacyjne oraz, w razie potrzeby, maść do stosowania na pigmentowanym obszarze. Wykonane zostaną również zdjęcia.

6 Dopigmentowanie

Dopigmentowanie

Na dopigmentowaniu spotykamy się po upływie 6 tygodni do pierwszego zabiegu. Pamiętaj, że dopigmentowanie nie jest opcjonalne. Zabieg możemy uznać za skończony dopiero po 2 spotkaniu. To właśnie podczas dopigmentowania możemy wzmocnić efekt czy uzupełnić ewentualne braki.

Od teraz możesz cieszyć się nieskazitelnym wyglądem każdego dnia!

Przeczytaj koniecznie

Zalecenia i przeciwwskazania

Przed zapisaniem się na wizytę należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. Przeciwwskazania bezwzględne wykluczają możliwość wykonania zabiegu.

Wyjątkowy Voucher

Podaruj w prezencie.