"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..." ~ Ralph Waldo Emerson

Salon fryzjerski NK STUDIO FRYZUR Poznań to miejsce, które wyróżnia się na tle salonów w mieście Poznań i okolicy. Każdego dnia dbamy o rozwój, wciąż mierząc w pozycję lidera. Nasz salon fryzjerski to miejsce, gdzie w centrum zainteresowania zawsze leży Klient – dlatego tak wiele osób z miasta Poznań korzysta z naszych usług mając na uwadze to, że świat urody jest naszą pasją.

 

Każdą osobę, która przekroczy próg naszego studia traktujemy indywidualnie. Staramy się jak najlepiej poznać jej preferencje oraz gust i w opcji porady postarać się wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, możliwe w danym momencie do wykonania. Nie kierujemy się schematem, ponieważ wiemy, jak ważnym elementem w życiu człowieka jest możliwość decydowania o własnym ja, w tym o wyglądzie zewnętrznym. Oczywiście, posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy zobowiązani pokierować Klienta, jednak ostateczna forma musi wynikać z jego własnej woli, a nie z upodobań stylisty.

 

W salonie fryzjerskim NK STUDIO FRYZUR Poznań panuje doskonała atmosfera, ponieważ z każdym z Klientów staramy się nawiązać relację i więź. Taki model sprawia, że każdy kolejny dzień pracy jest dla nas wyzwaniem i ukierunkowaniem na stały progres w zakresie fryzjerstwa. Progres, który połączony jest z przyjemnością, która wynika z przyjemnych relacji z Klientami oraz atmosfery, która na co dzień panuje w NK STUDIO FRYZUR. Te elementy sprawiają, że nasza wiara w kształtowanie poczucia piękna i atrakcyjności fizycznej wciąż rośnie i przekłada się na podnoszenie przez nas umiejętności.

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress