"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..." ~ Ralph Waldo Emerson

Dla każdego artysty jego własne dzieło to kawałek dnia, chwila wyrwana z życia, cząstka wyobraźni, poemat duszy, wytwór własnego serca…

O twórcy najlepiej świadczą jego dzieła.

Zależy mi więc na tym, żeby poznali Państwo moją osobę.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

10 LAT

UDOKUMENTOWANE KWALIFIKACJE

 

WYBÓR PRESTIŻOWYCH SZKOLEŃ (w tym organizowanych przez akademię Vidal Sassoon)

Aby zdobyć wielkość, człowiek musi tworzyć, a nie odtworzać.
~Antoine de Saint-Exupéry

Moim głównym celem jest stworzenie nowej jakości usług fryzjerskich. Pomysł, który udało mi się wprowadzić na rynek jest innowacją. Ten sam zestaw cech stosuje w codziennej pracy, dopasowując efekt końcowy – w postaci fryzury – do urody osoby, która decyduje się na zmianę wyglądu.

Przygotowanie jest najważniejszym kluczem do sukcesu
~Henry Ford

W mojej pracy stawiam sobie coraz wyżej poprzeczkę, jednocześnie na bieżąco podnosząc swoje kwalifikacje. Udział w kursach i szkoleniach pozwala mi na podniesienie warsztatu, wprowadzenie nowych usług, które mogę oferować klientkom, jak również motywuje mnie do stawiania sobie nowych celów.

Fryzjerzy są jak psychiatrzy. Przed nimi wcale nie trzeba się wstydzić.
~Francoise Cactus

Portal o charakterze społecznościowym, który łączył znajomych z lat szkolnych, sprawdził się i przyniósł wiele pozytywnych rezultatów, pozwalając na odnowienie znajomości i kontaktów. Moje inicjały, które współtworzą ten sam zestaw liter, skłoniły mnie do intensywnych działań, mających na celu stworzenie silnej relacji z klientem, który nie jest dla mnie anonimowy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress