1. Używaj kremu z wysokim filtrem SPF
  Ekspozycja na promieniowanie słoneczne niekorzystnie wpływa na Twój makijaż permanentny. Zabezpieczaj pigmentowaną okolicę oraz całą twarz w okresie dużego nasłonecznienia. Dzięki temu będziesz dłużej mogła cieszyć się pięknym kolorem Twoich nowych brwi.

 2. Pamiętaj o regulacji brwi
  Usuwaj niepotrzebne włoski, które rosną poza obszarem pigmentacji. Twoje brwi będą wyglądały dużo bardziej schludnie.

 3. Henna
  Jeżeli jesteś posiadaczką jasnych włosków w brwiach, pamiętaj o regularnej hennie. Makijaż permanentny „barwi” tylko skórę, nie włoski.

 4. Makijaż
  Podczas wykonywania codziennego makijażu staraj się omijać brwi. Na koniec przetrzyj brwi patyczkiem kosmetycznym nasączonym w płynie micelarnym. Podkład lub puder położony na makijaż permanentny wygląda nieestetycznie i zmienia jego kolor.

Stosując się do tych wskazówek będziesz mogła dłużej cieszyć się pięknym makijażem permanentnym a Twój wygląd będzie perfekcyjnie podkreślony każdego dnia.