"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..." ~ Ralph Waldo Emerson

Dążenie do perfekcji przybiera formę chęci rozwoju wewnętrznych kompetencji, jak również zdrowej rywalizacji pomiędzy salonami w naszym mieście, dlatego NK STUDIO to fryzjer, który rywalizuje w mieście Poznań z innymi studiami z dzielnicy Grunwald. W tej walce nie chodzi o przyciąganie na siłę klienta, oferowanie promocji, haków na uwagę. Chodzi o stworzenie dobrej renomy, opartej o liczne, pozytywne rekomendacje, jak również cudownej atmosfery, dzięki której osoby będą chciały przebywać w naszym studio.

 

Fryzjer NK STUDIO Poznań, który działa w dzielnicy Grunwald, ma stałe grono entuzjastów, zarówno wśród mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, ponieważ każdy trafia do nas z innymi oczekiwaniami i ma różne potrzeby. Każdy też wymaga od nas innej specyfiki wizygty. Jedni chcą szybko odświeżyć swój wygląd, inni natomiast oprócz samej fryzury cenią sobie możliwość rozmowy, bo nie zapominajmy, że fryzjer to również zawód, który ma również liczne role społeczen i musi być dobrym partnerem do rozmowy.

 

Nasz salon działa w dzielnicy Grunwald nieprzerwanie od 6 lat, przez co wyrobił sobie bardzo dużą bazę stałych klientów. Nie ukrywamy, że to dla nich podejmujemy walkę i pozycję lidera w naszym mieście. To dla nich chcemy się rozwijać i stale poszerzać warsztat i zakres swoich kompetencji.

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress