"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..." ~ Ralph Waldo Emerson

Najlepszy fryzjer w mieście Poznań – o to miano walczą nieprzerwanie wszystkie salony fryzjerskie w naszym mieście. Nie jest łatwo osiągnąć pozycję lidera, ponieważ o ocenia Klientów bardzo często decyduje konstrukcja wielu elementów. Najlepszy fryzjer to nie tylko osoba, która posiada w swoich rękach talent i umiejętności z zakresu fryzjerstwa – to również osoba, która dzięki umiejętnościom interpersonalnym potrafi sprawić, że atmosfera podczas zabiegu będzie miła. Staramy się, aby fryzjer NK STUDIO Poznań był dzięki tym wartościom wybierany przez mieszkańców dzielnicy Górczyn.

 

Dobry to osoba, która potrafi przede wszystkim doradzić – co raz częściej bowiem na fotel salonu fryzjerskiego trafiają osoby nie posiadające pomysłu na swój wygląd – to od fryzjera wymagają, że znajdzie pomysł na ich wygląd. Oczywiście, kreatywny fryzjer poradzi sobie nawet z takim zadaniem, jednak należy pamiętać, że nawet największy profesjonalista nie poradzi sobie, jeśli klient nie będzie z nim współpracował (a często zdarza się, że osoba chcę uzyskać oszałamiający efekt, jednak nie precyzuje swoich oczekiwań).

 

Konkurencja w naszym mieście jest ogromna – ta rywalizacja wpływa jednak pozytywnie, ponieważ fryzjerzy dbają o ciągły progres, dlatego więc biorą udział w szkoleniach i warsztatach, które co raz częściej dotyczą nie tylko sfery stylizacji fryzur i technik, ale również kontaktu z Klientem czy umiejętności managerskich z zakresu prowadzenia własnego salonu fryzjerskiego. To sprawia, że mieszkańcy miasta Poznań oraz dzielnicy Górczyn mają z czego wybierać, bo styliści sami podnoszą sobie poprzeczkę co raz wyżej.

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress