"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..." ~ Ralph Waldo Emerson

Dlaczego my?

Fryzjer nie musi kojarzyć się jedynie z obowiązkiem związanym z koniecznością poprawy swojego wyglądu czy też odpowiedzią na wezwanie odbicia lustra „JUŻ CZAS – NIE MOŻESZ ZWLEKAĆ”. Zależy nam na budowaniu trwałej relacji z klientem, jak również kompleksowym działaniu, które ma w jego świadomości budować priorytet w podejściu do urody i własnego piękna.

Zawsze doradzamy!!

Usługę rozpoczynamy od zapoznania się z zestawem Twoich potrzeb. Oferując pełen zakres usług fryzjerskich oraz pielęgnacyjnych, służymy poradą w doborze indywidualnych fryzury oraz koloryzacji. Masz więc gwarancje usługi najwyższej jakości dopasowanej do typu Twojej urody i ukierunkowanej na Twoje oczekiwania co do efektu, który uzyskasz.

Jesteśmy profesjonalistami!

Pracujemy na kosmetykach najwyżej jakości a zakres swoich kompetencji i umiejętności doskonalimy przez udział w kursach i szkoleniach, które pozwalają nam podnosić zakres naszych możliwości, jak również tworzyć co raz większy wachlarz usług i rozwiązań, z których możesz skorzystać podczas wizyty w salonie. Uczestniczymy w kursach organizowanych przez największe, światowe akademie, w tym prestiżową Vidal Sassoon.

Zapewniamy komfort i miłą atmosferę!

Atmosferę tworzą miejsce oraz ludzie. Dbamy o to, aby pozytywne odczucia i zadowolenia nie pochodziły jedynie z efektu końcowego widocznego w lustrze, ale również z miło spędzonego czasu. Nie musisz więc nastawiać się na mozolne, kilkugodzinne siedzenie w jednej pozycji, w myśl zasady trzeba cierpieć, by wyglądać lepiej.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress