"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..." ~ Ralph Waldo Emerson

Status, który chcemy osiągnąć to najlepszy fryzjer i studio fryzur w mieście Poznań – dlatego tak ważnym elementem są dla nas opinie Klientów. Konkurencja nie jest mała, bo w naszym mieście nie brakuje osób utalentowanych, które stale rozwijają swoje umiejętności fryzjerskie.

 

Co więc robimy, aby NK STUDIO FRYZUR było postrzegane jako najlepsze studio fryzur w mieście Poznań i posiadało pozytywne opinie? Łączymy trzy niezwykle ważne elementy. Szacunek do sztuki fryzjerstwa, szacunek do miejsca oraz szacunek do klienta. Ten pierwszy rodzaj szacunku odnosi się do pasji i miłości, jaką kierujemy do dziedziny stylizacji fryzur. Nasze studio to nie produkt masowy, gdzie zależy nam na jak największej liczbie obsłużonych Klientów. Zależy nam na tym, aby każda fryzura, który wyjdzie spod naszej ręki była dopracowana i była wyrazem perfekcji, do której dążymy. Szanujemy również samą fryzurę jako wyraz artystycznego wyrazu, spod naszej ręki nie wyjdzie więc nic co przybiera postać pseudo-stylizacji. Jeśli więc klient trafia do nas z pomysłem, pod którym nie chcemy się podpisać, to w tym momencie mu dziękujemy.

 

Drugi rodzaj szacunku to szacunek do miejsca. Studio to nasz drugi dom, spędzamy tutaj wiele godzin. Dodatkowo dbamy o to, aby osoba, która znajdzie się na fotelu, czuła się jak najbardziej komfortowo. Dbamy o każdy szczegół, związany z czystością i higieną miejsca pracy. Wszystko dopełnia atmosfera miejsca, które my wszyscy jako zespół tworzymy. Szacunek numer trzy to Klient, który od początku przejścia przez próg studia, aż do zejścia z fotela może czuć się wyjątkowo – jest profesjonalnie obsłużony, a w każdym momencie może liczyć na radę i odpowiedź na nurtujące go pytania.

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress