"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..." ~ Ralph Waldo Emerson

Każdy fryzjer, który prowadzi działalność na terenie miasta Poznań posiada swój własny cennik. Liczba salonów fryzjerskich jest na prawdę duża, a każdy posiada swoją własną politykę działania oraz różne elementy, które powodują, że dużo osób wybiera konkretne miejsce. Wybierając dany salon fryzjerski w mieście Poznań klienci biorą pod uwagę renomę salonu, portfolio, doświadczenie stylisty oraz nie oszukując się cennik.

 

NK STUDIO FRYZUR Poznań to przykład indywidualnego podejścia do każdej realizacji, dlatego osoby, które zwracają się do nas z miasta Poznań i okolic traktujemy unikatowo i wszystkie elementy (w tym cennik) kształtujemy na podstawie analizy związanej z realizacją. Oczywiście, posiadamy widełki cenowe, które pomagają nam w klasyfikacji usługi, jednak cena jaką płaci Klient jest zawsze dobierana indywidualnie i jest wynikiem analizy, a nie schematycznego traktowania klienta – fryzura bowiem to nie produkt, który można sprzedać, a każdy twórca ma szacunek zarówno do wykonywanego dzieła jak również osoby, która mu zaufała i swoją fryzurę i wygląd zewnętrzny oddała w ręce fachowca (fryzjera).

 

Każda osoba, która przekroczy próg naszego studia ma więc gwarancję indywidualnego podejścia, które przekłada się również na cenę usługi. Wybór fryzury jest bardzo często osobistą formą autokreacji, elementem ważnym, dlatego nie może być zabijany poprzez prawa związane z podejściem konsumpcyjnym. Oczywiście fryzjerstwo jest pracą, za którą należy domagać się wynagrodzenia, jednak nie można zapominać, iż zawód ten jest nierozerwalnie związany z kunsztem i sztuką, nie może być więc przysłaniany przez widmo zarobku i ekonomię.

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress