"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..." ~ Ralph Waldo Emerson

Fryzjer dziecięcy to dział, do którego przykładamy szczególną wagę, dlatego tak wielu rodziców z miasta Poznań i okolic wybiera właśnie nas salon i w nasze ręce oddaje urodę swojego dziecka. Fryzjer dziecięcy to osoba, która nie tylko posiada wiedzę i warsztat z zakresu fryzur dziecięcych ale również dobry pedagog – takiego połączenia szukają właśnie rodzice, wybierając wśród salonów fryzjerskich z miasta Poznań, które posiadają w ofercie właśnie dział dziecięcy.

 

Dziecko to szczególny Klient, a najmłodsi to również co raz bardziej świadome osoby. Najważniejszy w większości przypadków pierwszy kontakt i przełamanie bariery pomiędzy fryzjerem a dzieckiem. Jeśli pociecha polubi osobę, która będzie pracować nad jej wyglądem i fryzurą, to mamy gwarantowany sukces, połączony również z zadowoleniem rodziców. Wizyta u fryzjera nie może być bowiem obowiązkiem, przykrym obowiązkiem. W chwili, gdy podejście fryzjera sprawi, że najmłodsi polubią studio, to będzie to oznaczało, że wizyta dla najmłodszych będzie oznaczać przyjemność, a efekt końcowy w postaci uśmiechu, będzie nagrodą dla stylisty.

 

Metod na przełamanie bariery jest kilka – dziecko można „przekupić” słodyczami, zabawkami, kolorowankami itp. Najważniejszą metodą jest jednak dialog między fryzjerem a najmłodszym Klientem – i to na ten element stawia właśnie NK STUDIO FRYZUR Poznań. Właściwie poprowadzony dialog to nie tylko gwarancja dobrego kontaktu z dzieckiem, ale również sposób na to, aby to dziecko świadomie decydowało o swoim wyglądzie i fryzurze, którą chce posiadać – oczywiście za pozwoleniem rodziców.

 

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress